bahislion

26,076 Görüntülenme
Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle
6.7 IMDB Puanı

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle

(Thor: Love and Thunder)
Yönetmen
Senaryo Taika Waititi, Jennifer Kaytin Robinson, Stan Lee
Dünya sinemasının en önemli şirketlerinden biri olan Marvel'ın 29. filmi olan "Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" yine mükemmel bir film olarak karşımıza çıkıyor. Serinin devamı olan filmde yine aksiyon ve macera dolu sahneler, müthiş bir sinematik görüntülerle izleyicileri etkilemeyi başarıyor.
Thor kendini bulmak için biraz izin alır, ancak tanrıları öldürmeye kararlı güçlü bir düşman ölü, kapısının önüne geldiğinde savaşa geri çekilir.
Thor'un bu son talihsiz macerası, toz boğmuş bir Gorr (Christian Bale) ve kızının yiyecek bulmak için çorak, güneşten hırpalanmış bir çölde ilerlediğini gören, duygusal açıdan ağır bir sekansla başlıyor. Genç, ne yazık ki kısa bir süre sonra, sonuncusunu babasının kollarına çekerek, sert koşullara dayanamayarak yok olur. Çocuğunu ağır bir kalple gömen Gorr, ardından onu yemyeşil bir vahaya götüren gizemli, bedensiz bir sesin çağrısına kulak vererek çöp kutusunun derinliklerine iner. Orada, karakterin kaderinin, Tanrı Kasabı Gorr olurken hızla daha karanlık bir şeye dönüştüğünü görüyoruz.
Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filmini ister Türkçe dublaj ister Türkçe altyazılı olarak full hd 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın