bahislion

9,198 Görüntülenme
Sayara: İntikam Meleği izle
7.5 IMDB Puanı

Sayara: İntikam Meleği izle

(Sayara)
Yönetmenliğini ve Senaristliğini Can Evrenol'un yaptığı, oyuncu kadrosunda Emre Kızılırmak, Doğan Barış Yaşar, Duygu Kocabıyık olduğu Sayara: İntikam Meleği suç, aksiyon ve gerilim türünde yerli bir filmdir.
Filmde, Sayara lüks bir spor salonunda çalışan göçmen bir kızdır. Ablası Yonca, spor salonunun sahibi Barış ile yasak ilişkisi vardır. Bir gün Yonca, Barış ve üç arkadaşı tarafından tecavüze uğrar ve öldürülür. Barış'ın babası milletvekilidir, bu sayede mahkemede olay intihar olarak gösterilir ve Barış ve arkadaşları serbest bırakılır. Olayın bittiğini düşünen Barış rahatlasa da Sayara için bitmemiştir.
Sayara'nın babası Türkmenistan’ın en güvenilir derin devlet figürlerinden biri ve Sovyet sambo şampiyonlarından Şamil Bazarov’dur ve kızını dövüş konusunda çocukluğundan itibaren bir ajan gibi yetiştirmiştir. Sayara intikam yemini eder ve çocukluğunda öğrendiği herşeyi kullanarak intikam sürecini başlatır.
hdfilmseyretdur.com olarak Sayara: İntikam Meleği filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın