bahislion

6,814 Görüntülenme
Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence izle

Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence izle

(Masha and the Bear: Twice the Fun)
2023 yapımı Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence, aile ve animasyon türünde bir Rus yapımı filmdir. Yönetmenliği Artem Naumov , Vasiko Bedoshvili yaparken, seslendirme kadrosunda Yuliya Zunikova, Boris Kutnevich, Artyom Bozhutin,Valeriya Shevchenko, Diomid Vinogradov yer alıyor.
Filmde, Noel’in yaklaşmasıyla birlikte Maşa ile Koca Ayı’nın sıradışı maceralara atılmalarını konu edinmektedir. Koca Ayı, uzun yıllar sonra konforlu yuvasını terk edip hayallerini gerçekleştirmeye karar verir ve bu heyecan verici kararını en yakın arkadaşı Maşa ile paylaşır. Bu duruma çok sevinen Maşa her zaman onun yanında olacağını söyleyerek Koca Ayı’ya destek olur. Bilmediği bir büyük şehre taşınan Koca Ayı, burada ne yapacağını bilemezken, karşısına sıradışı bir fırsat geçer. Bir düğün fotoğrafçısı olarak çalışmaya başlayan Koca Ayı’nın asistanı da Maşa olur. Eğlence ve macera dolu dönemler başlar.
hdfilmseyretdur.com olarak Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence (Masha and the Bear: Twice the Fun), filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve altyazılı sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın