bahislion

1,716 Görüntülenme
Leo (2023) izle
7.5 IMDB Puanı

Leo (2023) izle

(Leo)
Senaryo Robert Smigel, Adam Sandler, Paul Sado
2023 yapımı Leo, komedi ve animasyon türünde bir ABD ve Avustralya yapımı filmdir. Yönetmenliği Robert Marianetti, Robert Smigel, David Wachtenheim yaparken, oyuncu kadrosunda Adam Sandler, Bill Burr, Cecily Strong yer alıyor.
Filmde, Oyuncu ve komedyen Adam Sandler (Otel Transilvany, Evlilik Öpücüğü), ilkokulun son yılını sınıfın evcil hayvanının gözünden anlatan bu yetişkinliğe geçiş temalı animasyon müzikal komedide izleyenleri kendine has tarzıyla kahkahalara boğuyor. 74 yaşındaki bezgin kertenkele Leo (Sandler), teraryum arkadaşı kaplumbağa (Bill Burr) ile birlikte uzun yıllardır Florida'daki aynı sınıfa çakılıp kalmıştır. Bir yıllık ömrünün kaldığını öğrenen Leo, dışarıdaki hayatı görmek için kaçmayı planlar. Ancak sınıftaki kaygılı öğrencilerin sorunları, bir türlü peşini bırakmaz. Öğrencilerin en büyük sorunlarından biri de inanılmaz derecede zalim olan yedek öğretmendir. Ölmeden önce yapılacakları keşfe çıkmak üzere yaptığı bu plan, oldukça tuhaf ancak bir o kadar da kıymetli bir maceraya dönüşecektir.
hdfilmseyretdur.com olarak Leo, filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve altyazılı sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın