bahislion

13,061 Görüntülenme
İyi Bir Aile Değiliz izle

İyi Bir Aile Değiliz izle

(Iyi Bir Aile Degiliz)
Yönetmen
Senaryo Haki Biçici
2024 yapımı İyi Bir Aile Değiliz, komedi ve macera türünde bir Türk yapımı filmdir. Yönetmen Haki Biçici yaparken, oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Vedat Erincin, Kaan Yıldırım, Sarp Apak yer alıyor.
Film, babalarının beklenmedik ölümüyle kendilerini tahmin edilemeyecek olaylar silsilesi içinde bulan bir ailenin hikâyesini anlatıyor. Murat, babasının vefatı sebebiyle hayatının en tuhaf aile buluşmasına katlanmak zorundadır. Tüm sülale rahmetliyi köylerindeki aile mezarlığına defnetmek isterken Murat bu adetlerin eskide kaldığını, İstanbul’da bu işi organize edeceğini söyler. Murat, babasını kaybetmenin üzüntüsü içindeyken, bir de bu hengamede cenaze kaybolur. Artık Murat'ın gözünde tüm aile üyeleri şüpheli durumdadır! İlaçlarını içse aslında iyi çocuk olan kuzen Hızır, rahatsız edici şekilde yardım sever diğer kuzen Sinan, ailenin ayaklı gazetesi Çiçek, işbirlikçi kapıcı ve tüm diğer garip aile üyeleri , 24 saat süren bu hengamede Murat'ı giderek çileden çıkartırlar.
hdfilmseyretdur.com olarak İyi Bir Aile Değiliz filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın