bahislion

2,012,494 Görüntülenme
İllegal Hayatlar izle
7.8 IMDB Puanı

İllegal Hayatlar izle

(İllegal Hayatlar)
Yönetmen
Senaryo Cenk Çelik
2023 yapımı İllegal Hayatlar filmi, komedi türünde bir yerli filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Cenk Çelik yer alırken, başrollerde Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman yer alıyor.
Filmde, Adana'da baba mesleği yani kaçak kumarhane işleten Mahsun ve ortağı Şahin polis baskınlarından kurtulmak için her türlü derneği açmıştır. Mahsun ve ekibi Şahin, Mehmet ve Nuri her türlü yolu denerken, Mahsun çocukluk aşkı Şeyma (Müjde Uzman) ile hem sevgili olmak için elinden geleni yapar hem de kumarhane işlettiğini saklamaya çalışır. Bir gün baskına uğrarlar ve hemen yeni bir yer ararlar. Dernek artık bilindiği için akla gelmeyecek bir şey ararlar ve tesadüfi bir şekilde bulurlar. Siyasi Parti. Sahte bir parti açıp kumara devam edeceklerdir. Ancak siyasetle uğraşmak hiçte kolay değildir, ve halk artık LMKP'yi desteklemeye başlar. Mahsun ve ekibi bol kahkahalı maceraya sürüklenmeye başlamıştır.
Komedi dolu filmde aslında ülkemiz ve geleceği için derin mesajlar vardır. Bu mesajları çıkartabilmek tek temennimizdir.
hdfilmseyretdur.com olarak İllegal Hayatlar filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz...

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

178 yorum