Sevgili ile Film Seyretmek

Sevgili ile Film Seyretmek

  Ekim 28, 2020

  81 Okunma

Yapılacak en iyi aktivitelerden biri sevgili ile film izlemek. İnsanın yanında sevdiği bir insan varken o günün kötü geçmesi ne mümkün değil mi? Sizlere sevgiliniz ile birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini bile fark edemeyeceğiniz bir sevgili ile izlenilecek filmler listesi hazırladık.

Yapılacak en iyi aktivitelerden biri sevgili ile film izlemek. İnsanın yanında sevdiği bir insan varken o günün kötü geçmesi ne mümkün değil mi? Sizlere sevgiliniz ile birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini bile fark edemeyeceğiniz bir sevgili ile izlenilecek filmler listesi hazırladık. Sitemizde en çok filmler ve geri dönüşlere bakarak hazırladığımız bu liste sizi çok mutlu edecek yer yer çok üzecek. Çünkü kullanıcılarımızdan gelen geri dönüşlere göre çiftler en çok romantik ve dram filmlerini tercih ediyor. Durum böylerken romantik film izle kategorimiz çiftlerden çok rağbet görüyor. Şimdi kendinize atıştıracak şeyler hazırlayın ve arkanıza yaslanın sizler için derlediğimiz sevgili ile izlenecek filmler listemize başlıyoruz.

Not: Seni Seviyorum (2007)

Sevgiliniz ile izleyebileceğiniz bu romantik yapım çok iyi bir başlangıç olabilir.
Holly ve Gery’nin hikayesi sizi çok sürükleyecek. Sevgilisi ölmeden önce onu mutlu edebilmek için uğraşan bir erkeğin hikayesi. Şimdi hemen not seni seviyorum ( PS: I Love You ) izle

Not Defteri (2004)

Not Defteri filmi, sevgiliniz ile birlikteyken izleyebileceğiniz en iyi filmlerden biridir. Aile ile güzel bir tatile gien Allie
orada tanıştığı Noah, birbirlerine olan tutkularıyla aşkları ateşlenir. Ancak hayat onları beklemedikleri yerlere sürükler.

Amélie (2001)

Amelie, en güzel bir film. Amelie, beş dalda Oscar’a aday olmuştur. Hayatın ona sundukları karşısında bunalan ve monoton bir döngüye giren Amelie, onu mutlu eden aşkı bulanca işler değişir.
Sevgiliniz yanındaysa hemen şimdi amelie filmini sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Delibal ( 2015 )

Çağatay Ulusoy’un ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerini aldığı Delibal filmi, 2015 yılında çekilmiştir. Çağatay Ulusoy o dönem film için yaklaşık 8 kilo vermiş ve karakter için özel müzikal eğitimler almıştır.
Film’de Bipolar hastalığına dikkat çekmektedir. Çok duygulu ve sürükleyici bir aşk hikayeisni ele alır ancak Bipolar hastalığı başrol oyuncumuzun yakasını rahat bırakmamaktadır şimdi Delibal filmi izle

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER