Film izlerken ne yenir?

Film izlerken ne yenir?

  Ekim 27, 2020

  110 Okunma

Evde film izlemek en büyük tutkularımızdan biri hele yanımızda sevdiklerimiz varsa. Bizler gibi sizlerde film izlemeyi çok seviyorsanız bu yazı tam size göre. Film izlerken bir şeyler atıştırmayı sevenlerden misiniz?

Evde film izlemek en büyük tutkularımızdan biri hele yanımızda sevdiklerimiz varsa. Bizler gibi sizlerde film izlemeyi çok seviyorsanız bu yazı tam size göre.
Film izlerken bir şeyler atıştırmayı sevenlerden misiniz? Harika bir film buldunuz ancak yanında ne atıştırsam diye düşünüyorsanız hazır bulabileceğiniz ya da evde hazırlayabileceğiniz harika atıştırmalıkları derledik.
İzlemediğiniz dizi ya da filmleri izlerken hem karnınız doyacak hemde heyecandan uzak kalmayacaksınız. Koltuğunuza oturun ve film izleme keyfinizi çıkarın.

Harika çıtır patates!


Film ya da dizi izlerken tercih edilebilecek harika bir atıştırmalık. İster kendiniz evde hazırlayabilir isterseniz dışarıdan kıtır kıtır kızarmış patates sipariş edebilirsiniz.
Üstüne birde kaju sos dökülürse değme keyfine yoksa siz ketçap mayonez sevenlerden misiniz? Patates her haliyle film izlerken mükemmel bir tercih olabilir.

Patlamış Mısır


Hem sinema salonlarının hemde evdeki eğlencelerin olmazsa olması. Mısır patlatmak sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Evde çok kolay internette yer alan tariflerle mısır patlatabilirsiniz. Film izlerken bol tuzlu bir mısıra kim hayır diyebilir ki?

Tost Karışık Olsun


Şahsen kendimin en çok sevdiği aktivite film izlerken tost yemek. Uf bir de karışık ise değme keyfime. Film zevkimi ona katlayacak bir aktivite olacaktır.

Pizza

Film ya da dizi farketmez, Pizza olmazsa olmazımdır. Her zaman yemesi çok keyiflidir ama tabii ki keyifli bir şeyler izlerken güzel bir pizzaya kim hayır der ki? O zaman kendinize bir pizza hazırlayabilir ya da dışarıdan söyleyebilirsiniz.

İçecek


Çay ya da Cola farketmez, yukarıda yer alan atıştırmalıkların yanına çay ya da cola harika gidecek bir seçim olabilir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER