bahislion

2,211 Görüntülenme
Cyberbunker: Darknet’in Almanya’daki Merkezi izle

Cyberbunker: Darknet’in Almanya’daki Merkezi izle

(Cyberbunker: The Criminal Underworld)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 101 dakika
Senaryo Kilian Lieb, Max Rainer
2023 yapımı Cyberbunker: The Criminal Underworld, belgesel ve suç türünde bir Amerika, İngiltere, Fransa yapımı filmidir. Yönetmenliği Kilian Lieb, Max Rainer yaparken, oyuncu kadrosunda Kilian Lieb, Max Rainer yer alıyor.
Huzur dolu, turistik bir Alman kasabasında iki farklı dünya karşı karşıya gelir: Eksantrik liderleri Xennt'in etrafında toplanan gizemli bir grup Hollandalı, kasabanın altındaki devasa NATO sığınağına yerleşmek istemektedir. Xennt, bu ufak kasabaya refah dolu bir gelecek ve yüzlerce iş imkânı vadeder ama kasabalılardan bazıları bu durumdan endişelidir ve dedikodular etrafa yayılır: Uzun sarı saçları ve siyah deri paltosuyla karizmatik bir adam olan Xennt, aslında sığınağı güvenli bir uyuşturucu kaçakçılığı üssüne çevirmeye çalışan azılı bir kanun kaçağı mıdır? Traben-Trarbach halkı polisten yardım istese de bu çabaları boşa gider. Sığınak tüm uyarılara rağmen satılınca Xennt ve çetesi kendilerini yerin yüzlerce metre altında emniyete alıp yeni evlerine CyberBunker 2.0 adını verir. Kasaba sakinleri ise Traben-Trarbach'ın altında yeraltı dünyasına açılan bir kapı olduğunun henüz farkında değildir.
hdfilmseyretdur.com olarak Cyberbunker: Darknet’in Almanya’daki Merkezi filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve altyazılı sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum