bahislion

TR Altyazılı Fragman
1,057 Görüntülenme
Altın Kozanın İçinde (2023) izle
6.7 IMDB Puanı

Altın Kozanın İçinde (2023) izle

(Inside the Yellow Cocoon Shell)
Yönetmen
Senaryo Thien An Pham
Ödüller 3 ödül & 10 Adaylık.
2023 yapımı Altın Kozanın İçinde (Inside the Yellow Cocoon Shell), dram türünde bir Vietnam, Fransa, Singapur, İspanya ortak yapımı filmdir. Yönetmenliği Thien An Pham yaparken, oyuncu kadrosunda Dylan Besseau, Le Phong Vu, Nguyen Thinh yer alıyor.
Film, Cannes Film Festivali'nin En İyi İlk Filmi seçilerek Altın Kamera Ödülü'nü aldı. Filmin başkahramanı Thien, şaibeli bir motosiklet kazasında ölen kız kardeşinin cenazesini taşradaki memleketlerine götürmek zorunda kalır. Beş yaşındaki yeğeni Dao, bir mucize eseri kazadan kurtulmuştur. Dao’yu da yanına alan Thien, yıllardır görüşmediği ağabeyini bulup yeğenini ona teslim etmek için yollara düşer. Büyüleyici manzaralarla dolu yol boyunca Thien, unuttuğu anılarla bastırdığı arzuların yüzeye çıktığı rüyalar ve hayallerle kendi varoluşunu sorgulama fırsatı bulacaktır. "Yüzeysel modern toplumun hızını yenmek için bence hepimiz maneviyata bakıyoruz. Başkahraman film boyunca kayıp bir ruh; içinde hep kendini değiştirme fırtınaları kopuyor, toplumsal önyargılardan ve aklını çelenlerden kurtulmak, kendi gerçek benliğiyle yeni biri olmak istiyor."
hdfilmseyretdur.com olarak Altın Kozanın İçinde (Inside the Yellow Cocoon Shell) filmini sizlere full hd 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve altyazılı sunmuş olup, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın